Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41828
Stary 26.01.2011, 17:16
Rafee napisał(a):Wyświetl post
Super że zaczynają podpisywać

Jutro mamy konferencje & prezentacje? "Prezentacja zawodnika odbędzie się w czwartek 27 stycznia o godz. 16:00."
A w piątek? a w piątek jest samolot do Hiszpanii wiec chyba wszyscy polecą
Prezentacja zawodnika odbędzie się w czwartek 27 stycznia o godz. 16:00."

Czyli tylko Kewa chcą zaprezentować ?

dziwne coś długo badają Gienka i Meliksona
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując