Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
januszek888
Junior Member
Od: 05.2010
Offline
#
41826
26.01.2011, 16:35
Martwi Mnie to, że Kew już podpisał, a nie mamy Genkowa... :/ Niepokojące są te doniesienia, że dostaje oferty z innych klubów. Mam nadzieję, że nie sprzątnie nam go nikt sprzed nosa.
januszek888
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do januszek888
Znajdź inne posty napisane przez januszek888