Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Rafee
Member
Od: 06.2006
Offline
#
41825
26.01.2011, 16:22
Super że zaczynają podpisywać
Jutro mamy konferencje & prezentacje? "
Prezentacja zawodnika odbędzie się w czwartek 27 stycznia o godz. 16:00.
"
A w piątek?
a w piątek jest samolot do Hiszpanii wiec chyba wszyscy polecą
Rafee
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rafee
Znajdź inne posty napisane przez Rafee