Wyświetl pojedynczy post
Rafee
Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41825
Stary 26.01.2011, 16:22
Super że zaczynają podpisywać

Jutro mamy konferencje & prezentacje? "Prezentacja zawodnika odbędzie się w czwartek 27 stycznia o godz. 16:00."
A w piątek? a w piątek jest samolot do Hiszpanii wiec chyba wszyscy polecą
Odpowiedz cytując