|
No to już można powiedzieć. Skoro Wisła podpisuje z takimi graczami jak Kew Jalines to znaczy że zaczyna się nowy dział w naszej historii. Zaczynają przychodzić do nas "nazwiska" i jest szansa, że wreszcie Europa nie będzie aż tak odległa.
Powód: błąd
Ostatnio edytowane przez Edo : 26.01.2011 o godz. 16:13.
|