|
Prywatyzacja rentownych spółek daje jednorazowy zastrzyk pieniedzy - tracąc bezpowrotnie przyszle zyski, dywidendy, często wpływ na firmy. Oczywiscie należy brac pod uwage że jakaś cześc społek byla nierentowna i nie dawała szans na zysk ale sektor paliwowy,chemiczny czy bankowy to czysty zysk. Trzeba tylko zatrudnic osoby umiejące prowadzić firmy, MANAGERÓW - a nie ciotki i wujków. Wtedy mamy w dłuższym terminie potrójny zysk - mniejszą ale systematyczną kasę przez wiele lat, majątek narodowy, gwarancje zatrudnienia dla Polaków.
Kto tego nie rozumie jest dla nie kretynem lub oszustem
|