Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Przemoo
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Częstochowa
Offline
#
41811
26.01.2011, 15:47
no dobrze to zabić go
... Melikson jeszcze nie podpisał. Przynajmniej poki oficjalnie nie będzie przekazane. liczę na to, że cała trójk ajż juro będzie w Hiszpanii, więc dziś powinien być dniem by wszyscy zostali ogłoszeni oficjalnie. póki co 1/3
http://www.youtube.com/watch?v=9cyJG7wR5IY
- w Sosnowcu nawet Tiger nie stawia na nogi i drzewa spadają na głowy...
http://xyz1906.mybrute.com/
Przemoo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Przemoo
Znajdź inne posty napisane przez Przemoo