...:::Tomo:::... napisał(a):

2010/11 - SC Olhanense - 13-0
Swoją drogą okaże się teraz czy dobrze było go odpuścić, było tutaj wielu zwolenników zatrudnienia tego jegomościa.
|
Gość jest dość znany w Portugalii z racji baboli które puszcza. Widziałem jego kilka spotkań w barwach Olhanese i mi wystarczy. W sam raz dla Arki. Bramki z zerowego konta,babola pod brzuchem,a idź...