|
Chcialbym juz wszystkich trzech zobaczyc w Oliwie. To po transferach kolejny cel by zaczeli sie zgrywac z reszta druzyny. Nie chcemy zobaczyc takiego "zonka" jak w meczach z Karabachem na poczatku sezonu.
Co do golkipera - w kadrze potrzeba trzech bramkarzy, dlatego szukaja gracza z doswiadczeniem. Co nie oznacza ze Milan albo Filip sie nie przebija jak ma miejsce np w Arsenalu. Z musu gra 3. bramkarz i jest rewelacja.
|