Wyświetl pojedynczy post
mulda
Senior Member
 
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41799
Stary 26.01.2011, 14:46
Chcialbym juz wszystkich trzech zobaczyc w Oliwie. To po transferach kolejny cel by zaczeli sie zgrywac z reszta druzyny. Nie chcemy zobaczyc takiego "zonka" jak w meczach z Karabachem na poczatku sezonu.

Co do golkipera - w kadrze potrzeba trzech bramkarzy, dlatego szukaja gracza z doswiadczeniem. Co nie oznacza ze Milan albo Filip sie nie przebija jak ma miejsce np w Arsenalu. Z musu gra 3. bramkarz i jest rewelacja.
Odpowiedz cytując