|
Ja tam wolę poczekać trochę, żeby naprawdę ich dobrze przebadali, a nie żeby potem się miało okazać, że jeden z drugim kontuzje łapać będzie jak Dawidowski... Poza tym cierpliwość popłaca, wyluzujcie. Na dniach dowiemy się, czy podpisali kontrakty.
Co do Peskovica, to jeśli to prawda z Cupiałem, to wielki szacun dla niego. Też nie chcę by w Wiśle grał żaden sprzedawczyk.
|