Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41798
Stary 26.01.2011, 14:35
Ja tam wolę poczekać trochę, żeby naprawdę ich dobrze przebadali, a nie żeby potem się miało okazać, że jeden z drugim kontuzje łapać będzie jak Dawidowski... Poza tym cierpliwość popłaca, wyluzujcie. Na dniach dowiemy się, czy podpisali kontrakty.

Co do Peskovica, to jeśli to prawda z Cupiałem, to wielki szacun dla niego. Też nie chcę by w Wiśle grał żaden sprzedawczyk.
Odpowiedz cytując