|
Cos strasznie niedobrego dzieje sie w Cracovii ze wszyscy z niej uciekaja. Porozumienie srron, sprawy rodzinne, ble ble ble
Dobrze by PZPN i komisje wreszcie im sie dobraly do d... zialalnosci.
Matusiak mowil o tym jak wykorzystuja zawodnikow. Jedynie to szkoda mlodych talentow, ktorzy pewnie przesiakna tym zepsuciem.
Chcialbym aby wreszcie wyjasniono sprawe korupcji w Pasach.
|