Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mulda
Senior Member
 
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7880
Stary 26.01.2011, 14:31
Cos strasznie niedobrego dzieje sie w Cracovii ze wszyscy z niej uciekaja. Porozumienie srron, sprawy rodzinne, ble ble ble
Dobrze by PZPN i komisje wreszcie im sie dobraly do d... zialalnosci.

Matusiak mowil o tym jak wykorzystuja zawodnikow. Jedynie to szkoda mlodych talentow, ktorzy pewnie przesiakna tym zepsuciem.
Chcialbym aby wreszcie wyjasniono sprawe korupcji w Pasach.
Odpowiedz cytując