Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
martonas
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
41792
26.01.2011, 13:45
andys
napisał(a):
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,53716,t...wiadomosc.html
I kamień z serca , bo przez jakiś czas był on rzekomo w orbicie zainteresowań Wisły.
Kluczowym słowem jest tu "rzekomo"
Stan już dawno mówił że takim gosciem się nie interesujemy.
martonas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do martonas
Znajdź inne posty napisane przez martonas