|
To, że Polonii nie ma gdzie obserwować, a jeżeli dobrze pokażą się w meczu z leszczami z Macedonii to dostaną szansę w kolejnym meczu. Im więcej szans do pokazania się tym większe prawdopodobieństwo, że ktoś ich wyhaczy. Polonia w tym sezonie nic nie ugra, więc dlatego dziwi mnie postawa Wojciechowskiego.
|