|
Hahaha, co za głupota.
Polonia W. musi zwolnić zawodników tylko na mecze towarzyskie w oficjalnym terminie UEFA, nie na to niewiadomo co pierwsze.
Pomijam już fakt, że nie rozumiem, jak można działać na swoją szkodę, zostawiając zawodników na obozie przygotowawczym, gdzie będą zgrywać się z zespołem i budować kondycję przed nadchodzącą rundą, zamiast marnować czas ze Smudą.
|