Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8858
Stary 26.01.2011, 13:07
Hahaha, co za głupota.

Polonia W. musi zwolnić zawodników tylko na mecze towarzyskie w oficjalnym terminie UEFA, nie na to niewiadomo co pierwsze.

Pomijam już fakt, że nie rozumiem, jak można działać na swoją szkodę, zostawiając zawodników na obozie przygotowawczym, gdzie będą zgrywać się z zespołem i budować kondycję przed nadchodzącą rundą, zamiast marnować czas ze Smudą.
Odpowiedz cytując