http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Trw...059,1,482.html
Wojciechowski działa na swoją szkodę. Nie jadą na kadrę, są zsyłani do rezerw, jest pismo do PZPN i rozwiązują kontrakt. W efekcie witamy w Wiśle dwóch młodych reprezentantów Polski - Mierzejewskiego i Sobiecha
Ale to już duuże SF.