Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41788
Stary 26.01.2011, 12:47
andys napisał(a):Wyświetl post
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,53716,t...wiadomosc.html

I kamień z serca , bo przez jakiś czas był on rzekomo w orbicie zainteresowań Wisły.
My szukamy Wzmocnień nie uzupełnienia składu on i tak by pewnie do nas nie trafił za słaby jest.

Ktoś coś mówił o konferencji czy to prawda a jeśli tak to kiedy ma być sorry za O-T.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując