Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17054
Stary 26.01.2011, 10:39
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Co znaczy "wybraliście prezydenta"? A co to tylko Wiślacy wybierali prezydenta? Weź pomyśl zanim coś napiszesz
Bardziej chodzi mi o Waszą nagonkę na rywala obecnego Prezydenta. Ale to raczej nie ten temat więc nie ma co robić offtopicu.
Odpowiedz cytując