crazykaro napisał(a):

|
Co znaczy "wybraliście prezydenta"? A co to tylko Wiślacy wybierali prezydenta? Weź pomyśl zanim coś napiszesz
|
Bardziej chodzi mi o Waszą nagonkę na rywala obecnego Prezydenta. Ale to raczej nie ten temat więc nie ma co robić offtopicu.