Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41783
Stary 26.01.2011, 10:24
Ja to wcale nie jestem taki pewien czy to rzeczywiście Cupiał postawił veto. Może ludzie w klubie podjęli taką decyzję po zapoznaniu się z opinią publiczną. Ubiegli Cupiała
Odpowiedz cytując