Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41782
Stary 26.01.2011, 10:15
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Chyba wszystko idzie w dobrym kierunku bo dawno juz polityka Wisły nie wzbudzala takich u nas emocji. Widac to golym okiem ze nasz prezesik B. jednak serio chce sprawic by WISLA KRAKOW wzbudzala emocje, by stala sie klubem medialnym.



A Bogus czy kto tam teraz zadzi lepiej niech oddadza te grube miliony co trafily do wisly przez ostatnie lata za piłkarzy! Uzbieralo sie kolo 20 mln e a z tego wydano drobne na jakis grajkow ktorzy naprawde byli tyle warci niestety. Nie mozna utrzymywac klubu i kupowac nowych grajkow z kasy zarobionych na piłkarzach bo to nigdy nie podniesie naszego poziomu do choc sredniej europejskiej, prawda jest taka ze na utrzymanie trzeba miec z innych zrodeł tak jak inni wielcy mają...
Idz do szkoly bo Ci siedzenie w sieci szkodzi.
Wisly jak juz cos.
Klub Cupiala i jego pieniede oddawac nic nikomu nie musi. Jak dawal swoje miliony7 w rozwoj klubu to bylo fajnie.

Jak zes taki madry do zglos sie do klubu jako sponsor i sypnij groszem.
,
Odpowiedz cytując