Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17052
Stary 26.01.2011, 09:22
zet napisał(a):Wyświetl post
panowie sprawa jest z góry przegrana, nie mamy NIKOGO we władzach za nami.......
Jak to nie macie przecież wybraliście Prezydenta to teraz macie..
Odpowiedz cytując