Wyświetl pojedynczy post
zet
Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: SSC NAPOLI VECCHI LION

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17050
Stary 26.01.2011, 08:57
panowie sprawa jest z góry przegrana, nie mamy NIKOGO we władzach za nami.......
Odpowiedz cytując