MCX napisał(a):

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...dzie,id,t.html
Z naszych informacji wynika, że w tej chwili pod uwagę branych jest dwóch kandydatów, z których jeden ma zastąpić Mariusza Pawełka. Wiadomo też, że jeden z tych bramkarzy grał ostatnio w Portugalii. Na sprowadzenie nowego golkipera trzeba jednak trochę poczekać. Najprawdopodobniej do przyszłego tygodnia.
|
Juz lepiej poczekac na tego nowego bramkarza (zagranicznego) niz patrzec jak w bramce Wisly stoi Peskovic vel korupcja. Przynajmniej bedziemy mieli swiety spokoj w rundzie rewanzowej. Cupial dobry chłop - moze wysluchał głosu ludu czyli NIE - dla Peskovicia
