Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41779
Stary 26.01.2011, 08:29
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...dzie,id,t.html

Z naszych informacji wynika, że w tej chwili pod uwagę branych jest dwóch kandydatów, z których jeden ma zastąpić Mariusza Pawełka. Wiadomo też, że jeden z tych bramkarzy grał ostatnio w Portugalii. Na sprowadzenie nowego golkipera trzeba jednak trochę poczekać. Najprawdopodobniej do przyszłego tygodnia.
Odpowiedz cytując