Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41776
Stary 26.01.2011, 06:48
skeba napisał(a):Wyświetl post
Będę zadowolony z faktu, iż Peskovic nie trafi do Wisły tylko wtedy, kiedy będzie ktoś za niego, tylko wtedy.
Działacze chyba zdają sobie sprawę, że jest to priorytet, a nie pomocnicy (kolejni)
Skeba wedlug tego artykulu osiagniesz raczej stan zadowolenia

http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=24515


Patrz ostatnie zdanie.

Co do Peskovicia to brawo dla Cupiala za to veto.
Odpowiedz cytując