skeba napisał(a):

Będę zadowolony z faktu, iż Peskovic nie trafi do Wisły tylko wtedy, kiedy będzie ktoś za niego, tylko wtedy.
Działacze chyba zdają sobie sprawę, że jest to priorytet, a nie pomocnicy (kolejni)
|
Skeba wedlug tego artykulu osiagniesz raczej stan zadowolenia
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=24515
Patrz ostatnie zdanie.
Co do Peskovicia to brawo dla Cupiala za to veto.