Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41775
Stary 26.01.2011, 06:34
Będę zadowolony z faktu, iż Peskovic nie trafi do Wisły tylko wtedy, kiedy będzie ktoś za niego, tylko wtedy.
Działacze chyba zdają sobie sprawę, że jest to priorytet, a nie pomocnicy (kolejni)
Odpowiedz cytując