Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
rotmistrz
Junior Member
Od: 11.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
41773
26.01.2011, 04:18
Jest OK.Jak wypali co ma wypalić i nie zostanie nic spiepszone to korona wraca do Krakowa.
rotmistrz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rotmistrz
Znajdź inne posty napisane przez rotmistrz