Chyba wszystko idzie w dobrym kierunku bo dawno juz polityka Wisły nie wzbudzala takich u nas emocji. Widac to golym okiem ze nasz prezesik B. jednak serio chce sprawic by WISLA KRAKOW wzbudzala emocje, by stala sie klubem medialnym.
A z tym Peskovicem to zwykly farmazon ktory odbil sie glosnym echem z wiadomych powodow i chyba sam autor tego newsa sie takich reakcji niespodziewal. Pewnie jest ojcem tez innych niby-transferow naszej ligi tylko tutaj przeoczył fakt ze to kurewski sprzedawczyk no ale dawno to juz bylo wiec skad mogl w sumie to pismak wiedziec

Zenujące jest to ze znalazlo sie tutaj paru, co dostrzeglo u niego talent i smucili cos o drugiej szansie , puknijcie sie w glowe !
Cupiłem tez niema co sie jarac ze taki on cacy z zasadami i jak zwykle on dba o to zeby Wisełce sie nie stala krzywda. Gowno on zablokowal a nie peskovica gdyz nigdy nie bylo nawet takiego tematu a oficjalna nigdy o tym nawet oczywiscie niewspomni bo to smieszne zeby odpowiadac na kazdy idiotyzm i gowno jakie wypłynie.
A Bogus czy kto tam teraz zadzi lepiej niech oddadza te grube miliony co trafily do wisly przez ostatnie lata za piłkarzy! Uzbieralo sie kolo 20 mln e a z tego wydano drobne na jakis grajkow ktorzy naprawde byli tyle warci niestety. Nie mozna utrzymywac klubu i kupowac nowych grajkow z kasy zarobionych na piłkarzach bo to nigdy nie podniesie naszego poziomu do choc sredniej europejskiej, prawda jest taka ze na utrzymanie trzeba miec z innych zrodeł tak jak inni wielcy mają...