Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41770
Stary 26.01.2011, 02:19
Szacunek dla Bossa, że dalej trzyma twardą linię przeciw sprzedawczykom. Co by o nim nie pisać, jako jedyny w swoim czasie nie połasił się na łatwe "sukcesy" i nie umoczył klubu. Biorąc pod uwagę, że większość właścicieli z bardziej "biznesowym" podejściem pozostała całkowicie bezkarna - jest to postawa tym bardziej godna szacunku.

Kibic1928 napisał(a):Wyświetl post
Skad wiesz ze to chytre zabiegi zarzadu, a nie wymysły pismakow lub samego Peskovica ktory chce gdzies załatwic sobie ciepła posadke wspomagajac sie rzekomym zainteresowaniem Wisły?
No fakt, Peskovic to sobie faktycznie narobił reklamy, tyle że - anty.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 26.01.2011 o godz. 02:24.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując