MatMario napisał(a):

To co opisałeś jest esencją całej sytuacji. Tylko że z tą dzierżawą Salvatora nawet jak nie płaci to jest min. rok żeby ich z tego wypisać, o ile nie załatwimy tego polubownie.
Nie rozumiem sposobu na jakim, po pierwsze chcą przerzucić te środki na Czyżyny, a po drugie po co one na tamtą inwestycje gdzie są jedynie 1/10 całości. Czy nawet 1/12. No i jeszcze deal Sowa Majchrowski. Nic tu mi nie pasuje.
|
Jak nic nie pasuje.... stadion musieli robić bo poprostu jakoś trzeba było pokazać, że chce sie EURO, nie mogli od tak odpuscic... Ale jak Euro poszlo sie je** to maja w dupie i robia wszystko zeby jak najpozniej otwarty byl...
Nagle sie okazalo ze Wisla skolowala kase na hale, i moze znalazla by prywatnego sponsora za jakis czas... ale majcherek cwaniak wymyslil sobie, ze popusci ich ze miasto da kase... przezucili srodki.. a on odrazu srodkowy palec..!
Nadzieja w radnych, bo chyba oni tez to musza zaakceptować...