Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17049
Stary 26.01.2011, 01:44
MatMario napisał(a):Wyświetl post
To co opisałeś jest esencją całej sytuacji. Tylko że z tą dzierżawą Salvatora nawet jak nie płaci to jest min. rok żeby ich z tego wypisać, o ile nie załatwimy tego polubownie.

Nie rozumiem sposobu na jakim, po pierwsze chcą przerzucić te środki na Czyżyny, a po drugie po co one na tamtą inwestycje gdzie są jedynie 1/10 całości. Czy nawet 1/12. No i jeszcze deal Sowa Majchrowski. Nic tu mi nie pasuje.
Jak nic nie pasuje.... stadion musieli robić bo poprostu jakoś trzeba było pokazać, że chce sie EURO, nie mogli od tak odpuscic... Ale jak Euro poszlo sie je** to maja w dupie i robia wszystko zeby jak najpozniej otwarty byl...

Nagle sie okazalo ze Wisla skolowala kase na hale, i moze znalazla by prywatnego sponsora za jakis czas... ale majcherek cwaniak wymyslil sobie, ze popusci ich ze miasto da kase... przezucili srodki.. a on odrazu srodkowy palec..!

Nadzieja w radnych, bo chyba oni tez to musza zaakceptować...
Odpowiedz cytując