Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6273
Stary 26.01.2011, 01:12
yoda79 napisał(a):Wyświetl post
Dno ten filmik. Was to śmieszy?
Mnie w ogóle. Żal mi takich ludzi jak ten "kozak" z filmiku.

Odin napisał(a):Wyświetl post
Ja tam lubie patologie w wykonaniu debili zresztą przyznam sie ze sam lubie poodupcać głupoty życie jest za krotkie moim zdaniem zeby przejmowac sie bzdurami..nie dam sie zmanipulowac przez polityke ani kosciół zresztą to jedno i to samo
Dobrze się podsumowałeś.

Odin napisał(a):Wyświetl post
A dyjże +2
masz nawet +3.
Odpowiedz cytując