Temat
:
Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp.
Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Offline
#
6273
26.01.2011, 01:12
yoda79
napisał(a):
Dno ten filmik. Was to śmieszy?
Mnie w ogóle. Żal mi takich ludzi jak ten "kozak" z filmiku.
Odin
napisał(a):
Ja tam lubie patologie w wykonaniu
debili
zresztą przyznam sie ze
sam lubie poodupcać głupoty
życie jest za krotkie moim zdaniem zeby przejmowac sie bzdurami..nie dam sie zmanipulowac przez polityke ani kosciół zresztą to jedno i to samo
Dobrze się podsumowałeś.
Odin
napisał(a):
A dyjże +2
masz nawet +3.
Proud
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Proud
Znajdź inne posty napisane przez Proud