jeżeli prawdą jest to, że Cupiał zablokował transfer Peskovicia - to czapki z głów dla naszego szefa. Ciekawe czy znajdą się jeszcze osoby, które zarzucą Cupiałowi chęć sprzedania Wisły, brak zaangażowania itd.
Szkoda tylko, że inne osoby w klubie mają troszkę inny system wartości i były skłonne zatrudnić tą bramkarzyne.
Cupiał
