SWEET_83 napisał(a):

|
To samo było z Brozkami... Kontrakty podpisali a oficjalana milczała do pewnego czasu...
|
Milczała do momentu pozytywnego zaliczenia testów... Kontrakty zostały uzgodnione i podpisane, ale warunkiem ich wejścia w życie było pozytywne zaliczenie testów. W przypadku gdy testy nie wypadłyby zdaniem Turków zadowalająco kontrakt nie wchodzi w życie.Z transferu były by nici - dopiero byś śmigał po Redakcj równo: brak profesjonalizmu, okłamują kibiców, chcą Brożków na siłę wypchnąć etc

już na tym forum się naczytałem tego po uszy
Wojtas napisał(a):

Skoro nie ma inf na oficjalnej to moze jednak nie podpsali
jak przejdda badania to podpiszą,potem konferencja i wylot na obóz
nie dramatyzujcie
P.S co do Peskovicia to Boss w koncu pomachał szabelką .Super wiesc.
|
Tu może być tak samo. Uzgodnili, podpisali, a pozytywny wynik testów jest warunkiem koniecznym do wejścia kontraktu w życie.
Dobre podejście - też podkreślam: nie dramatyzujcie. Trzeba krzewić spokój na forum bo jest dramatyzowanie niesamowite.
Z Peskovicem mam podobne przeczucie. Po prostu uświadomiono sobie, jakim błędem było by zatrudnienie tego gościa i ktoś tupnął nogą u góry ;]