Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41762
Stary 25.01.2011, 23:51
SWEET_83 napisał(a):Wyświetl post
Ja czegos tu nie rozumiem. Artykuł na temat zablokoiwania ukazał sie dzisiaj a wy piszecie ze było tydzien temu... o co tu chodzi? Dziwne to wszystko...

Melikson podpisał kontrakt oficjalna strona milczy,Jailens prawdopodobnie tez podpisał kontrakt oficjalna strona Wisły milczy...


Skoro nie ma inf na oficjalnej to moze jednak nie podpsali

jak przejdda badania to podpiszą,potem konferencja i wylot na obóz

nie dramatyzujcie

P.S co do Peskovicia to Boss w koncu pomachał szabelką .Super wiesc.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 25.01.2011 o godz. 23:53.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując