Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline
#
41762
25.01.2011, 23:51
SWEET_83
napisał(a):
Ja czegos tu nie rozumiem. Artykuł na temat zablokoiwania ukazał sie dzisiaj a wy piszecie ze było tydzien temu... o co tu chodzi
? Dziwne to wszystko...
Melikson podpisał kontrakt oficjalna strona milczy,Jailens prawdopodobnie tez podpisał kontrakt oficjalna strona Wisły milczy...
Skoro nie ma inf na oficjalnej to moze jednak nie podpsali
jak przejdda badania to podpiszą,potem konferencja i wylot na obóz
nie dramatyzujcie
P.S co do Peskovicia to Boss w koncu pomachał szabelką .Super wiesc.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 25.01.2011 o godz. 23:53.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Wojtas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wojtas
Znajdź inne posty napisane przez Wojtas