Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3484
Stary 25.01.2011, 23:36
Fajnie by bylo zeby nowi (mam nadzieje ze bada naszymi zawodnikami) jak najszybciej pojechali na oboz.

Proces aklimatyzacjii,integracja z grupą,itd....to tylko poczatek a gdzie zgranie,zrozumenie z partnerami na boisku...

datego jak ma cos z nich byc od poczatku rundy to jak najszybciej finalizowac umowy i na obóz
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując