Fajnie by bylo zeby nowi (mam nadzieje ze bada naszymi zawodnikami) jak najszybciej pojechali na oboz.
Proces aklimatyzacjii,integracja z grupą,itd....to tylko poczatek a gdzie zgranie,zrozumenie z partnerami na boisku...
datego jak ma cos z nich byc od poczatku rundy to jak najszybciej finalizowac umowy i na obóz
