Wyświetl pojedynczy post
sokol1366
Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#629
Stary 25.01.2011, 23:20
Jaga wchodziła na nasze sektory i kłopotu nie było, poza tym kto mówi że muszą wejść oficjalnie jako goście? Jakby się pojawili mecz zyskałby na wartości bo już dawno kibiców gości nie było na R22