Temat
:
Wisła w Pucharze Polski 2010/2011
Wyświetl pojedynczy post
sokol1366
Member
Od: 05.2010
Offline
#
629
25.01.2011, 23:20
Jaga wchodziła na nasze sektory i kłopotu nie było, poza tym kto mówi że muszą wejść oficjalnie jako goście? Jakby się pojawili mecz zyskałby na wartości bo już dawno kibiców gości nie było na R22
sokol1366
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sokol1366
Znajdź inne posty napisane przez sokol1366