Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41759
Stary 25.01.2011, 23:19
Sprawa z ew. wycofaniem się z pozyskania Peskovica trąci starym kawałem o Icku, Rabinie i kozie.

Icek przyszedł do Rabina z prośbą o radę: bida w domu, ciasno, pełno dzieciaków. Ciężko żyć, co robić? Rabi polecił mu kupić kozę. Icek zdziwił się, ale kozę kupił. Po tygodniu przychodzi do Rabina i narzeka - teraz to dopiero nie da się wytrzymać! Koza sra, beczy i robi ogólnie bydło. A Rabi na to: to teraz sprzedaj kozę. No i Icek wrócił zadowolony.

Niby nic się u nas nie zmieniło, a kibice zadowoleni bo Peskovic jednak do Wisły nie przyjdzie (ponoć). Ale takich chytrych zabiegów spodziewałem się raczej po zarządzie klubu z drugiej strony Błoń.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując