Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1797
Stary 25.01.2011, 23:06
W tej Łodzi to cyrk na kółkach. Bodajże drugie największe miasto w kraju, 2 zasłużone kluby, a stadionów jak nie było tak nie ma. Chyba, że włodarze uznali, że budując wypasioną halę, mają spokój z inwestycjami w sport na 10 lat...
What's new?

Odpowiedz cytując