|
Banita
Offline
|
|
stalsanok1946 napisał(a): 
Od razu zaprezentuję 4 zawodników. Oczywiście wiemy jacy to są. Pytanie, czy Wisła dalej będzie kształcić politykę transferową na bazie testów na zgrupowaniach?
PS: Od kiedy to Melikson ma Polski paszport? Zakazana strona podaje takie informacje, a kolega dziś mi mówił, że ma żonę polkę.
|
A może matke ? 
|
|