Wyświetl pojedynczy post
Sewko
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Skawina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9347
Stary 25.01.2011, 22:42
co powiecie na awans Radwanskiej do polfinalu Australian Open...?
Kursik ladny a Aga niezle sie spisuje po powrocie po tej kontuzji
ZAWSZE NAD WAMI...
Odpowiedz cytując