1q2 napisał(a):

|
Może Ciebie szczęściarzu.Ja nadal żyje w psychozie
|
Nie ty jeden

Te emocje, enigmatyczne wpisy na facebook-u, wyciekające zdjęcia, przeciekający zbymak, znikający Melikson.
Myślę, że kiedyś doczekamy czasów gdy w Wiśle będą pracowali normalni, odpowiedzialni ludzie. Tylko, że wtedy będzie nudno...