Wyświetl pojedynczy post
tomsts
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41742
Stary 25.01.2011, 22:27
borsuk napisał(a):Wyświetl post
Szczerze mówiać sprawy zaczynają być niepokojące. Genkow był w Krakowie negocjowac kontrakt w czwartek. Teraz jest wtorek wieczor i zadnego info. Tłumaczenie forumowiczów, że pewnie czekają, żeby zaprezentować całą trójkę jest nielogiczne. Byłoby to wbrew interesowi klubu. Bo jeśli Genkow wynegocjował i przeszedł testy medyczne to powinien śmigać już w Hiszpani z nowymi kolegami.
Genkov nie mógł wylecieć do Hiszpanii pomimo podpisania kontraktu i zaliczenia testów bo musi pozalatwiać formalności związane z odejściem z Dynamo Moskwa...

Zalecam spokój, bo się tak gorączkujecie wszyscy, jak dzieci przed św. Mikołajem.

Podobnie nie podoba mi się jeżdzenie po biurze prasowym naszego Klubu. Niektórzy nie mogą zrozumieć ( nie chcą?), że pewne rzeczy zmieniają się u nas na plus i są wpisane w pewien plan. Przyzwyczajeni do dawnych nawyków chcielibyście mieć co dwa dni konferencję prasowa z kolejnymi wzmocnieniami...Pózniej się okazuje, że zawodnik jeszcze leci gdzies na tydzien i załatwia formalności itede.. To wlasnie jest amatorka.
W profesjonalnych klubach wygląda to tak: są wzmocnienia, załatwia się wszystkie formalności (wszelkie testy itd zeby pewność była 100%), zawodnik podpisuje kontrakt, zamyka sprawy z starym klubie, pozniej zwołuje się konferencję, która jest zarazem pokazem siły. Po niej wszyscy w komplecie mogą dołączyć do reszty drużyny a nie dojeżdzać przez miesiąc każdy z osobna.

poza tym na głównej robią co mogą. Przykładowo - nie mogli pozwolić sobie na oficjalne potwierdzenie 'Genkov w Wiśle', bo kontrakt nie byl podpisany. Ale wrzucono chyba 4 newsy w których z wypowiedzi jasno można było stwierdzić , że tylko oblanie testów może uniemożliwić transfer.Genkov wypowiadał się już praktycznie jako zawodnik Wisły i moim zdaniem to było jak najbardziej kojące (powinno być?) dla kibiców. Główna nie może sobie pozwolić na ogłoszenie wprost transferu który ma nawet 1% prawdopodobieństwa niepowodzenia.

pozdro dla cierpliwych
zresztą, dla wszystkich Wiślaków
MOSKAL KAZIMIERZ ! Nie rusz Kazika bo zginiesz !
Odpowiedz cytując