westersyl napisał(a):

|
Czyli to znaczy, że poszło dobrze z tymi wszystkimi badaniami medycznymi ? Bo Klub przywiązuje w tym okienku dużą wagę do tego. Myślałem że przesadzają z tym, że będą badać kilka dni zawodników okazało się to prawdą.
|
Jutro rano maja ostatnią czesc badań