Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41740
Stary 25.01.2011, 22:18
borsuk napisał(a):Wyświetl post
Szczerze mówiać sprawy zaczynają być niepokojące. Genkow był w Krakowie negocjowac kontrakt w czwartek. Teraz jest wtorek wieczor i zadnego info. Tłumaczenie forumowiczów, że pewnie czekają, żeby zaprezentować całą trójkę jest nielogiczne. Byłoby to wbrew interesowi klubu. Bo jeśli Genkow wynegocjował i przeszedł testy medyczne to powinien śmigać już w Hiszpani z nowymi kolegami.
o Genkomvie mówili też,że po testach w Wiśle poleciał do Moskwy by pozakańczać tam swoje sprawy.mam nadzieję,że nie było go an TYM lotnisku.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując