Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
*Michael*
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Okolice Krakowa
Offline
#
41739
25.01.2011, 22:17
niech to potwierdzą oficjalnie
ale ja jestem spokojny
OBY tylko bramkarz był lepszy a nie ten Peskovic czy jak mu tam...
Powód: Oby...
Ostatnio edytowane przez *Michael* : 25.01.2011 o godz. 22:18.
Zawsze Wierni i Odd
ani - WISŁY KRAK
ÓW chuligani !!
*Michael*
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do *Michael*
Znajdź inne posty napisane przez *Michael*