Wyświetl pojedynczy post
Odin
Banita
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6268
Stary 25.01.2011, 22:16
Ja tam lubie patologie w wykonaniu debili zresztą przyznam sie ze sam lubie poodupcać głupoty życie jest za krotkie moim zdaniem zeby przejmowac sie bzdurami..nie dam sie zmanipulowac przez polityke ani kosciół zresztą to jedno i to samo
Odpowiedz cytując