Temat
:
Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp.
Wyświetl pojedynczy post
Odin
Banita
Od: 11.2010
Offline
#
6268
25.01.2011, 22:16
Ja tam lubie patologie w wykonaniu debili
zresztą przyznam sie ze sam lubie poodupcać głupoty
życie jest za krotkie moim zdaniem zeby przejmowac sie bzdurami..nie dam sie zmanipulowac przez polityke ani kosciół zresztą to jedno i to samo
Odin
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Odin