Wyświetl pojedynczy post
ponury
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6267
Stary 25.01.2011, 22:08
Cwiara11 napisał(a):Wyświetl post
Wrzucilem ten Film po to by własnie wasze opinie uslyszec

Dla mnie Film nie smieszny ale jest troche prawdy w tym co on mowi. O Zonie Kochance, Molestowaniu. Duzo u nas w Polsce jest wlasnie takich duchownych lecz duzo ludzi nie chce tego widziec, wiec ja rozumiem tego goscia.
Kazdy ma prawo do wypowiedzenia swojej opinii, no jego troche poniosło z tą opinią

Jak dla mnie film bardziej na + .
Wielu...? To ilu spotkałeś?

Kolejny ruch Poparcia Palikota - byle doje*** Kościołowi?
Ty sam Boże jakoś jest zawsze sprawiedliwy,
Ty wyniszcz aż do szczętu ten naród złośliwy.

Dla dobra wszystkich - i białych, i kolorowych - rozdział cywilizacyjno-kulturowy musi zostać zachowany, a każdy winien żyć tam, gdzie umieściła go ręka Najwyższego.
Odpowiedz cytując