Wyświetl pojedynczy post
Rybka fan :)
Member
 
Od: 04.2003
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20498
Stary 25.01.2011, 21:42
LuKaS TSW napisał(a):Wyświetl post
Sąsiad ma od 3 lat KIA Carnival i jest bardzo zadowolony,szczególnie fajne autko na wyjazdy wakacyjne czy weekendowe.Może trochę więcej niż 10 tys. ale znowu nie tak dużo.
to auto jest w kilku kategoriach wiekowych na ostatnim miejscu w rankingach niezawodnosci... choc jak widac nie zawsze jest to regula
Odpowiedz cytując