LuKaS TSW napisał(a):

|
Sąsiad ma od 3 lat KIA Carnival i jest bardzo zadowolony,szczególnie fajne autko na wyjazdy wakacyjne czy weekendowe.Może trochę więcej niż 10 tys. ale znowu nie tak dużo.
|
to auto jest w kilku kategoriach wiekowych na ostatnim miejscu w rankingach niezawodnosci... choc jak widac nie zawsze jest to regula
