Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17045
Stary 25.01.2011, 21:34
rav napisał(a):Wyświetl post
Potem upadła sprawa z Salwatorem (kryzys i niepoważne zachowanie firmy), więc szukano nowego partnera. W końcu miasto "dało się przekonać", że dołoży do budowy, ale w tym wypadku to miasto miało tą halę wybudować i być jej właścicielem. Dlatego Wisła więc zgodziła się, by beneficjentem pieniędzy z Unii zostało miasto. A miasto właśnie te pieniądze gwizdnęło i przekazało na czyżyńską. Konkurs był tylko kiełbasą wyborczą a jednocześnie przykrywką, by Wisła zgodziła się "przepisać" środki unijne na miasto.
Jeśli jest tak jak piszesz to dla mnie to jest po prostu najzwyczajniej w świecie frajerstwo władz TSu. Jak można tak po prostu oddać kasę miastu nie mając żadnych gwarancji, że ta hala zostanie przez miasto wybudowana? Czy władze TSu żyją na tym świecie od wczoraj, że nie wiedzą kto w tym mieście rządzi? Inna sprawa, że pewnie TS nie miał za bardzo innej alternatywy, bo kasa by przepadła. Ale trzeba było zabezpieczyć jakoś interes hali oddając pieniądze. Jak Nie wiem, nie znam się na tym.
Odpowiedz cytując