Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17043
Stary 25.01.2011, 21:02
Proud napisał(a):Wyświetl post
No i co z tego?

Myślisz, że się przejmie wyzwiskami i gwizdami?

To jest gość, któremu będą w twarz pluli, a on powie, że deszcz pada.
Racja, ale jak bydlakowi splunie 30 tys naraz, to moze sie czerwony złodziej w tej flegmie utopi.
Zresztą zaraz Matejas czy jak mu tam, wybroni komunistyczną świnię z wszelkich zarzutów.
Odpowiedz cytując