|
Przypomina mi sie sytuacja z braciami Brozkami... Zagraniczne media informowały o tym ze Brozkowie przechodza do Trabzosporu i nawet były zdjecia ze podpisuja umowy a na naszej oficjalnej stronce nic,milczała... Teraz jest sytuacja z Meliksonem media zagraniczne podaja ze Melikson podpisał kontrakz Wisłą a oficjalna milczy pora kolejny... O co tu chodzi... Dziwna to wszystko...
|