19TSP95 napisał(a):

|
Witam, podejrzewam ze nie zdazą z sektorem dla gosci wiec moje pytanie brzmi : Jestem z B-B i napotkam problemy kupujac bilet na sektor gospodarzy?
|
Nie powinieneś mieć żadnych trudności o ile nie utkniesz w korku i zdążysz go kupić.
